איך להתכונן לראיון עבודה

החשש הגדול של כולנו – איך אצלח את ראיון העבודה?

בכולנו קיים החשש כיצד נעבור ראיונות עבודה. גם אם אנחנו מגיעים עם מלאי של ידע מקצועי, שנים של ניסיון, רזומה עשיר והמלצות, וגם אם  אילו הם הראיונות הראשונים שלנו, כולנו מתכווצים לנוכח המחשבה שיבחנו אותנו, יבדקו, יסרקו וישאלו שאלות פתע. 
 
אז איך להתכונן לראיון עבודה בצורה הטובה ביותר? חנה סתיו קוטשר יועצת תעסוקתית  מנוסה ביותר למעשה מסייעת למחפש העבודה להתכונן בכמה שלבים. ראשית ניתן לקבל ייעוץ תעסוקתי – לבחון את הכישורים, הנטיות ומאפייני האישיות של מחפש העבודה ובהתאמה להבין לאיזה כיוון מומלץ לו לגשת. לאחר מכן, בשלב של ראיונות עבודה ממשיים, ניתן לעבוד על הכנה לריאיון – אילו שאלות ישאלו - ומה האופן הנכון לך, המועמד הספציפי , לענות עליהן? איך להביא את עצמך במיטבך, על בסיס  אמיתי  של מה שיש בך, ואיך לא לקלקל לעצמך... אין פורמט שמתאים לכולם, ולכן העבודה היא אישית ,מעמיקה ואפקטיבית .
 
בנוסף הייעוץ התעסוקתי מעניק סיוע בסימולציות במקרים בהם במהלך ראיון העבודה מבקשים מהמרואיין לעשות סימולציה בינו ובין המראיין. לעיתים זה מפתיע את המרואין וגורם לו לא להצליח גם אם יכולותיו קיימות. הכנה איכותית וטובה לכך יכולה לסייע לו לממש את מלוא היכולות והפוטנציאל שלו. 
 
למידע נוסף אודות השירותים שאנו מעניקים  צרו קשר  או חייגו לטלפון שמספרו 054-9401209