הכנה לראיון עבודה במכירות

עבודה במכירות – ראיון עבודה

אנשים אשר מחפשים עבודה בתחום המכירות צריכים להתכונן לקראת ראיונות עבודה לא פשוטים. במרבית המקרים, ראיון עבודה בתחום המכירות יכלול גם סימולציה אשר תדמה אתכם משוחחים עם לקוח ומנסים למכור לו משהו. לעיתים המראיין ירצה להקשות עליכם ובמקום לתת לכם סימולציה על המוצר של החברה, הוא יוכל לבחור מוצר סתמי כמו עט או פל.  על שולחנו ולבקש "מכור לי את זה".
 
במצב בו אנחנו לא מוכנים לסימולציה או לשאלות הנשאלות בעניין, בהחלט גם טובי המוכרים יכולים להילקע לסיטואציה מביכה בה הם מגמגמים, לא בטוחים מה לענות ומסיימים את הסימולציה בצורה מאוד לא חיובית בעיני המראיין. 
 בהכנה לראיון עבודה  במכירות אנו  מתנסים בסימולציה- משחק תפקידים  רלוונטי לתחום.  המועמד מקבל משוב  ומתקנים את  מה שצריך. מה שתורם ליתר נינוחות ו ובטחון בראיון עצמו.
 
אז איך להתכונן לראיון עבודה במכירות? חברת חנה סתיו קוטשר הינה חברה אשר מסייעת בדיוק בזה. החברה הוקמה על ידי חנה סתיו קוטשר במטרה לסייע לאנשים לממש את מלוא היכולות שלהם ולענות על השאלות המפחידות שעוברות לכולנו בראש – " איך לעבור ראיון עבודה במכירות או בהייטק או בתחום השרות? איך אצליח לענות על שאלות שלא התכוננתי אליהן?" החברה של חנה סתיו קוטשר עוסקת בדיוק בהכנות האלו. לעזור למחפשי עבודה לבצע הכנה לראיון עבודה במכירות או בכל תחום שבו הם רוצים לעסוק.  ההכנה תתבצע בדימוי שאלות ותשובות, דימוי סימולציות ועוד. 
 
למידע נוסף אודות השירותים שאנו מעניקים  צרו קשר  או חייגו לטלפון שמספרו 054-9401209