הכנה לראיון עבודה

הכנה לראיון עבודה מוצלח

אז רובנו היינו בכמות מכובדת של ראיונות עבודה. חלקם היו סתמיים, ומחלקם יצאו כמה מהעבודות הטובות ביותר שיצא לנו לעבוד. אם התמזל מזלנו, בראיון עבודה גורלי אחד, מצאנו את המשך הקריירה שלנו ומעולם לא עזבנו. 
 
אך ישנם אנשים אשר עדיין מחפשים גם בגילאים מבוגרים יותר, חווים פיטורים, הבטחון העצמי עלול להתערער,ואנשים מוכרים ובעלי כישורים רבים יכולים לפקפק ביכולות שלהם ולבטא זאת בראיונות עבודה שהם הולכים אליהם. אין ספק כי מסרים כאלה עלולים לטרפד קבלת עבודה גם במצב בו המרואין מוכשר ומתאים לתפקיד באופן מושלם. 
 
אז איך אפשר לעשות הכנה לראיון עבודה בצורה מוצלחת? חברת חנה סתיו קוטשר- יועצת תעסוקתית  הינה חברה אשר מספקת שירותים של הכנה לראיון עבודה טיפים על איך לענות על שאלות קשות וכמובן סימולציות חיות. 
 
בהכנה לראיון  למעשה בודקים  את התחום בו מחפש העבודה הולך להתראיין. חקר קצר על התחום בשילוב עם חקר על הרזומה וההיסטוריה התעסוקתית שלו, כבר תוכל לאפשר להבין ממה הראיון הולך להיבנות. העיקר שצריך להיות כלול בתוך הכנה לראיון שאלות ותשובות אשר ידמו את הראיון ויאפשרו למרואין לענות בצורה בטוחה ורגועה. אימון מביא לשלמות כך אומרים. ואימון רב של הכנה לראיון עבודה שאלות קשות שיישאלו – כך מחפש העבודה ידע לענות עליהן טוב יותר ברגעי האמת.  בדרך כלל   בהכנה  אנו עושים סימולציה של ראיון קשה יותר , כדי שהמרואיין המועמד יגיע מוכן לכל השאלות. בבחינת :"קשה באימונים קל בקרב"
 
מי שמאמין שהכנה מביאה להצלחה, מי שמרגיש לא בטוח בעצמו וחושש כי לא ידע לענות על כל השאלות, מי שכבר הרבה זמן היה מחוץ לשוק מחפשי העבודה ושכח איך עושים זאת וכל מי שמרגיש חששות לקראת ראיון עבודה שעלולים להתקיל אותו בשאלות מפתיעות – כדאי ומומלץ כי יפנה אל חברת חנה סתיו קוטשר.- יועצת תעסוקתית  החברה תסייע לו משמעותית ותוציא אותו לשוק מחפשי העבודה כאשר הוא מוכן וערוך לקראת כל שאלה והתקלה. 
 

למידע נוסף אודות השירותים שאנו מעניקים  צרו קשר  או חייגו לטלפון שמספרו 054-9401209