הכנה לראיון עבודה לתפקיד ניהולי

הכנה לראיונות עבודה בתפקידים בכירים בענפים שונים במשק

כאשר אנחנו ניגשים לראיון עבודה אנחנו יכולים להיות לחוצים, אפילו מאוד. מה כאשר הלחץ מלכתחילה מופעל אף יותר כאשר אנחנו ניגשים לראיון עבודה לתפקיד ניהולי או בכיר? כמובן כי במקרה כזה אנחנו לחוצים אף יותר.

אדם אשר עבד במקום עבודה מסוים, צבר וותק, ניסיון, שכר מכובד. יש לו יכולות גבוהות במיוחד בתפקיד שהוא ביצע. אך מסיבות כאלה ואחרות הוא נאלץ לעזוב את מקום עבודתו. כמובן כי שאיפתו תהיה להמשיך מאותה דרגת משרה במקום אחר, ולא להתחיל לטפס את הסולם מההתחלה. במקרה כזה חובת ההוכחה עליו גדולה אף יותר – הוא מגיע להתראיין למקום עבודה בו יש היררכיה מסוימת, והוא מבקש להיכנס ישר לנעליים של תפקיד ניהולי בכיר מבלי שטיפס בסולם הדרגות התחתון יותר במקום העבודה הספציפי הזה.  הוא צריך להגיע לא מעט  ביטחון יחד עם זאת עם צנעה וענווה אשר יאפשרו למראיין שלו  להבין כי המנהל העתידי  מוכן  גם ללמוד ולהתאים עצמו לחברה החדשה,   והוא לא מגיע בגישה של  " אני  מספיק מנוסה , באתי עם הרבה קבלות והצלחות,  וקבלו אותי כמו שאני..."

אין ספק כי לתורת ראיונות העבודה יש רבדים רבים ועל כן בדיוק חנה סתיו קוטשר – יועצת תעסוקתית הקימה את החברה שלה – כדי לספק הכנה לראיון עבודה לתפקיד ניהולי או לכל תפקיד אחר. הכנה לראיונות עבודה היא חלק משמעותי וחשוב ויכולה להכריע על קבלת המשרה. הכנה לראיון עבודה בכירים, או טיפים לראיון עבודה לתפקיד ניהולי – ככה או ככה חנה סתיו קוטשר יכולה לסייע לכם מתחילת הדרך ועד סופה כמנהלים בכירים במשרה שבה אתם רוצים..

למידע נוסף אודות השירותים שאנו מעניקים  צרו קשר  או חייגו לטלפון שמספרו
 054-9401209  ותוכלו גם אתם  להתקבל למשרה  בה אתם רוצים לאחר שצלחתם את ראיון העבודה שלכם בעזרת הכנה והרבה ביטחון.