שאלות מראיונות עבודה הייטק

שאלות קשות בראיון עבודה

בזמן ראיון עבודה יכולות לעלות שאלות אשר כלל לא התכוננו אליהן. אנחנו לרוב מתכוננים לשאלות אודות העבר התעסוקתי שלנו, הלימודים שלנו וההתמחויות השונות שלנו, , מה הנכונות שלנו מבחינת שעות עבודה ומהן ציפיות השכר שלנו. אך מה קורה כאשר מעסיק רוצה לבחון את היכולות שלנו לחשוב מחוץ לקופסא? הוא רוצה לראות איך אנחנו מגיבים בשעת לחץ וכמה אנחנו יכולים לאלתר ולהיות יצירתיים. אז הוא יכול לשאול שאלה כמו תאר מקרה קשה/ מקרה של לחץ שקרה לך  בעבודה? מה  עשית? איך התמודדת? מה  היית עושה אחרת? "מה היא התכונה שאתה לא מרוצה ממנה " או "אם היית צריך לחשוב מה החברים/ הממונים  שלך לעבודה אומרים עלייך מה היית אומר?". כל אלו שאלות שקצת מביך לחשוב עליהן ולענות עליהן, אבל מענה נכון ואמיתי לצד יכולת לשקף את עצמנו באור חיובי יכול לגרום לראיון הזה "לעלות כיתה."

אז כיצד מתכוננים לשאלות הקשות הללו? איך אנחנו יכולים לצפות מראש מה מראיינים בענפים שונים עלולים לשאול ומתכוננים על התשובות הנכונות ביותר?

חברת חנה סתיו קוטשר מעמידה לרשותכם את המומחיות המקצוענות  והניסיון רב השנים  כדי לסייע לכם להתכונן לקראת שאלות קשות בראיון עבודה ולדעת כיצד לענות עליהן.

למידע נוסף אודות השירותים שאנו מעניקים  צרו קשר  או חייגו לטלפון שמספרו 054-9401209