הכנה למיונים לרפואה הכנה למיונים לרפואה
פנו עוד היום להצלחה בראיון הבא

הכנה למיונים לרפואה

החלטת לגשת למבחני המיון ללימודי הרפואה? 
יש דרך לעשות את זה נכון ולהגדיל משמעותית את הסיכויים להתקבל ללימודים

מבחני המיון לקבלה ללימודי רפואה, שמים היום דגש, יותר מאי פעם, על הפן האישיותי של הרופא לעתיד. עמידה בלחצים, אמפאטיה, יכולת הכלה, עבודת צוות ,תהליך קבלת החלטות והתמודדות עם ביקורת הם רק חלק מהפרמטרים שנבדקים.
בהכנה למיונים, בין אם זו הפעם הראשונה שאתה ניגש למיונים ובין אם כבר ניגשת בעבר, אנו מקיימים מפגש אינטנסיבי בו אנו עוסקים באופן בו אתה מציג את כישוריך וחוזקותיך לבוחנים. 
בלי להתחפש או להעמיד פנים, בלי לייצר משהו שלא קיים. באותנטיות מלאה, אנחנו מעצימים את החוזקות שקיימות בכם. 

מה כוללת ההכנה למבחני המיון ללימודי רפואה?

  • הכנה אישית למבחני המיון לרפואה בישראל (מו"ר, מרק"ם, מיר"ב, ראיונות אישיים) לטכניון, אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית. לנבחנים ללימודי 6 שנתי ולתוכנית לימודי 4 שנתי.
  • סימולציות המאפשרות לך להכיר את עצמך במגוון סיטואציות הנבחנות במיונים, ועוזרות לך לבטא את עצמך באופן אותנטי, בטוח ומותאם לבחינה. נבחר יחד את המקרים המתאימים, המבוססים על ניסיונך, אותם תוכל להציג בשאלון הביוגראפי ובראיון האישי . 
  • שיטת הכנה המבוססת על היכרות מעמיקה עם נושאי המבחן, שיטת האבחון, שאלות מרכזיות ובעיקר, היכרות מעמיקה עם עצמך, המתמקדת בנושאים רלוונטיים למבחנים. כל אלו מסייעים מאוד להצלחה במבחן.(ביוגראפי,ראיון אישי  וסימולציות של "תחנות")
  • ליווי אישי עד הגעה ליעד

מה מיוחד בהכנה למבחני המיון ללימודי הרפואה איתי?

כבעלת ניסיון רב באבחון מועמדים בתחום הרפואה, אני מכירה היטב את הצד של הבוחנים ויודעת מה הם מחפשים במועמד הרצוי ומה הם רואים בו. 
בנוסף, ניסיוני כיועצת תעסוקתית מעמיד לרשותך ארגז כלים עשיר הקשור להתמודדות עם נושאים של חרדת בחינות ותפקוד תחת לחץ.
 ב4 שנים אחרונות, הכנתי עשרות  מועמדים למבחני המיון ברפואה כאלה שנבחנו בפעם הראשונה וכאלה ששבו להיבחן. אחוז ההצלחה של ההכנה הוא גבוה ביותר, בזכות ההתבססות על על ניסיונך וכוחותיך האמיתיים ועל עבודה יסודית הכוללת תרגול ואמון בפועל.